Malek Andrea a MÁV Karácsonyon

2018 december 18.-án került megrendezésre a MÁV Zrt. és Vállalatcsoportjai Karácsonyi ünnepsége a Budapesti Vasúttörténeti Parkban. A káprázatosan feldíszített helyszínen, idén elsősorban a gyermekek szórakozhattak a legjobban. Gyermekműsorok, játszóház és ünnepi ajándékátadás biztosította részükre a meghitt, ünnepi hangulatot. Az est fénypontjaként pedig  Malek Andrea adott nagy sikerű, ünnepi műsort a Pesti Broadway Stúdió jelenlegi és korábbi növendékeinek közreműködésével.

Karácsonyi műsor az Operettszínházban

2018 december 20.-án, 16 órakor tartotta hagyományos Karácsonyi Ünnepségét a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiója . A Budapesti Operettszínházban megrendezésre kerülő műsorban adhattak számot tudásukról növendékeink a megjelent szép számú közönség előtt, elsöprő sikerrel.

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója 2018.november-9-11 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület meghívására Nagyszebenben és Aradon adta elő Stephen Schwartz- John Michael Tebelak-Gebora György : GODSPELL című musicaljét, nagy sikerrel az Ars Hungarica Fesztivál keretében.

Malek Andrea a MÁV Karácsonyon