Vizsgaelőadás a Kálmán imre Teátrumban

2021 június 5-én, 14 órakor a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátruma adott otthont a A VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdió színész szakképesítés-ráépülés szakmairány vizsgaelőadásának.  Diákjaink Eisemann Mihály-K.Halász Gyula-Kellér Dezső : Fiatalság, bolondság című kamara operett darabját adták elő a telt házas publikum előtt. A  Peller Károly által átdolgozott mű, káprázatos díszleteivel és jelmezeivel hatalmas sikert aratott a jelenlévők körében.

Jövőre, veled, itt ! a Raktárszínházban

2021 június 6-án, 11 órakor, Somogyi Szilárd rendezésében, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában, Bernard Slade-Stan Daniels: Jövőre, veled, itt ! című darabját láthatták a nézők. A VOKE Vasutas Zeneiskola  Pesti Broadway Musical Stúdió gyakorlatos színész (színházi és filmszínész) szakmairány vizsgaelőadását megtekintette Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház  főigazgatója is, A vizsga érdekessége, hogy a kétszemélyes darabban, Doris és George szerepeit hat növendékünk formálta meg a különböző életciklusokban. A humoros és könnyfakasztó jelenetektől sem mentes mű alakításait hatalmas tapsviharral jutalmazta a jelenlévő publikum.

Vizsgaelőadás a Kálmán imre Teátrumban

Évzáró a Vasutas Zeneiskolában

2021 június 7-én,  került sor a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának évzárójára. Az eseményen jelen volt a Zeneiskola vezetése, valamint a teljes tanári kar. Az szezon búcsúztató a diákok teljesítményének kiértékelésével kezdődött, majd az iskolának otthont adó épület dísztermében folytatódott. Beszédében Pál Gábor, az igazgatótanács elnöke kiemelte, hogy a 2021-es esztendő  világméretű járványa, számos nehézséget hozott az intézményben folyó oktatás terén, melyekkel korábban nem találkozhatott az itt dolgozó közösség. Mindemellett az évadot sikeresen befejezték az évfolyamok diákjai, akik az ünnepség végén kézhez kaphatták bizonyítványaikat, és megérdemelten vonulhattak nyári pihenőjükre.

KMMN