A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója 2018.november-9-11 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület meghívására Nagyszebenben és Aradon adta elő Stephen Schwartz- John Michael Tebelak-Gebora György : GODSPELL című musicaljét, nagy sikerrel az Ars Hungarika fesztivál keretében.

Az előadásokat megtisztelte jelenlétével Kecskés Tibor úr, Kolozsvári Magyar Vezető Konzul,L.Simon László a Parlament Kulturális Bizottságának alelnöke, valamint Dr Széman Péter EMKE elnök is.Az előadás után a közönség, a megjelent vendégek és vendéglátóink is sokáig méltatták növendékeink játékát, és megköszönték a kivételes élményt.

A Nagyszebeni Színház

Nagyszebenben felkonferálták magyarul és románul is az előadást és bemutatták a Zeneiskola musical stúdióját

Gálaműsor és díjeső a Magyar Operett Napján

Évnyitó a VOKE Vasutas Zeneiskolában

2018. szeptember 10-én tartotta évnyitóját a VOKE Vasutas Zeneiskola, melyen jelen volt az iskola vezetése, a teljes tanári karral, és az intézményben tanuló évfolyamos diákokkal együtt. Az ünnepségen felszólalt Pál Gábor az intézmény igazgatótanácsának elnöke, Lőrinczy György, a Budapesti Operettszínház főigazgatója, Gaál Péter igazgató, és Kovács Gábor Dénes oktatási-szakmai vezető, színház- és drámaelmélet tanár. A diákok hallhatták a 2018/2019-es tanévre vonatkozó irányelveket, ezen kívül bemutatták az iskola tanári karának régi, illetve új tagjait is.