Díjeső a Magyar Operett Napján

A Magyar Operett Napján, amelyet immár másfél évtizede ünnepel az Operettszínház, iskolánk tanára, egykori növendéke Vágó Zsuzsi nyerte el a Bársony Rózsi emlékgyűrűt! Díjához nagy szeretettel gratulálunk!!

A Pesti Broadway Musical Stúdió frissen végzett növendéke, az Operettszínház öszi bemutatójának, a Notre Dame-i toronyőrnek címszerepében is bemutatkozó, Cseh Dávid Péter érdemelte ki az Évad Legígéretesebb Ifjú Művészének járó Marsallbotot! Növendékünknek nagy büszkeséggel és szeretettel gratulálunk!

A www.operett.hu cikke nyomán.

Díjeső a Magyar Operett Napján

Musical-operett műsorok február 23.-án

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiójának  egykori növendékei - Gőbölös Krisztina,  Moravszki Enikő, Kádár Szabolcs János, és Zádori Szilárd nagy sikerű musical-operett műsort adtak 11 órakor, a Törekvés Művelődési Központban, vasutas nyugdíjasoknak. A délelőtti fellépés  után a sikeres négyes este 19.15 órakor már a Keleti Pályaudvaron található, gyönyörű Baross Étteremben szórakoztatta a nagyérdeműt a Forgalmász Bálon.

Felvételi a 2018/2019-es tanévre

VASUTAS ZENEISKOLA PESTI BROADWAY MUSICAL STÚDIÓJA felvételit hirdet: Operett és musical színész képzésére!. Jelentkezési határidő: 2018. május 25.  További információ: 06 1 342 4128-as telefonszámon, valamint a titkarsag@zeneiskola.t-online.hu címen.