Gálaműsor és díjeső a Magyar Operett Napján

Az Évad Legígéretesebb Ifjú Művészének járó Marsallbotot Laki Péter, az Évad Musical Színésze díjat Kocsis Dénes, míg az Évad Operett Színésze díjat, a jelenleg már Stúdiónk oktatójaként is működő, Lukács Anita vehette át.Örömmel gratulálunk!

Fotók : www.operett.hu

Gálaműsor és díjeső a Magyar Operett Napján

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója 2018.november-9-11 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület meghívására Nagyszebenben és Aradon adta elő Stephen Schwartz- John Michael Tebelak-Gebora György : GODSPELL című musicaljét, nagy sikerrel az Ars Hungarica Fesztivál keretében.

Évnyitó a VOKE Vasutas Zeneiskolában

2018. szeptember 10-én tartotta évnyitóját a VOKE Vasutas Zeneiskola, melyen jelen volt az iskola vezetése, a teljes tanári karral, és az intézményben tanuló évfolyamos diákokkal együtt. Az ünnepségen felszólalt Pál Gábor az intézmény igazgatótanácsának elnöke, Lőrinczy György, a Budapesti Operettszínház főigazgatója, Gaál Péter igazgató, és Kovács Gábor Dénes oktatási-szakmai vezető, színház- és drámaelmélet tanár. A diákok hallhatták a 2018/2019-es tanévre vonatkozó irányelveket, ezen kívül bemutatták az iskola tanári karának régi, illetve új tagjait is.