Médiamegjelenés

MASZK Gála az Operettszínházban - www.operett.hu, 2017 április  Megtekint

Vágó Zsuzsi - RTV, 2017 január Megtekint

A tanítás is művészet - Toldy Mária portré   2016 November  Megtekint

Simon Panna kapta az az Évad Legígéretesebb Ifjú Művésze díjat - www.operett.hu, 2016 Október  Megtekint

Átadták a Törőcsik Mari-ösztöndíjat -  Index Kultúr, 2016 Július  Megtekint

Rockopera az 1956-os forradalomról és a szerelemről - Vasutas Magazin, 2016 Június  Megtekint

Kocsis Dénes nem akart szerelmes lenni, de hát... -  Best Magazin, 2016 Május  Megtekint

Nagy Sándor, a hódító színész - Vasutas Magazin, 2016 Február  Megtekint

Villanófényben-Vágó Bernadett - www.operett.hu, 2016 Február  Megtekint

Járai Máté : Törőcsik Mari balkézről jött unokája vagyok - Story Magazin, 2015 December  Megtekint

Vasutas nyugdíjasok köszöntése a 65. Vasutasnap alkalmából - Vasutas Magazin, 2015 Október  Megtekint

25 éve ontja a legjobb musical színészeket a  Zeneiskola - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

A 65. Vasutasnap központi ünnepén a Vasutas Zeneiskola növendékei léptek fel -  Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum az Operettszínházban - Mozdonyvezetők Lapja, címoldal, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum - Mozdonyvezetők Lapja, 2015 Szeptember  Megtekint

Ünneplés, siker és büszkeség - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Mária Főhadnagy -  www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Parasztopera fesztivál- rég látott ismerősőkkel ! - www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Fellépés a MÁV tisztavató ünnepségen

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának egykori növendékei adtak nagy sikerű műsort, a 68. Vasutasnap alkalmával megrendezett MÁV tisztavató ünnepségen, 2018 július 6-án. A Budapesti Vasúttörténeti Parkban megtartott ünnepség egyik fénypontja volt az előadás, mely az ünnepélyes tisztavatás után hangzott el.

Vasutasnapi Gálaműsor a Budapesti Operettszínházban

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei fergeteges operett gála műsorral szórakoztatták a MÁV Zrt. és vállalatcsoportjainak dolgozóit a Budapesti Operettszínház Nagyszínpadán. A legnépszerűbb musicalekből készült válogatás előtt  Lőrinczy György, a Budapesti Operettszínház igazgatója, Gaál Péter, a Vasutas Zeneiskola jelenlegi, és Pál Gábor az intézmény egykori igazgatója köszöntötték Toldy Máriát, születésnapja alkalmából. A Stúdió alapítója és tanára ez alkalomból  a legmagasabb fokozatú Vasútért kitüntetést vehette át Dávid Ilonától, a MÁV Zrt. elnök asszonyától.

Felvételi a 2018/2019-es tanévre

VASUTAS ZENEISKOLA PESTI BROADWAY MUSICAL STÚDIÓJA felvételit hirdet: Operett és musical színész képzésére!. Jelentkezési határidő: 2018. május 25.  További információ: 06 1 342 4128-as telefonszámon, valamint a titkarsag@zeneiskola.t-online.hu címen.