Médiamegjelenés

MASZK Gála az Operettszínházban - www.operett.hu, 2017 április  Megtekint

Vágó Zsuzsi - RTV, 2017 január Megtekint

A tanítás is művészet - Toldy Mária portré   2016 November  Megtekint

Simon Panna kapta az az Évad Legígéretesebb Ifjú Művésze díjat - www.operett.hu, 2016 Október  Megtekint

Átadták a Törőcsik Mari-ösztöndíjat -  Index Kultúr, 2016 Július  Megtekint

Rockopera az 1956-os forradalomról és a szerelemről - Vasutas Magazin, 2016 Június  Megtekint

Kocsis Dénes nem akart szerelmes lenni, de hát... -  Best Magazin, 2016 Május  Megtekint

Nagy Sándor, a hódító színész - Vasutas Magazin, 2016 Február  Megtekint

Villanófényben-Vágó Bernadett - www.operett.hu, 2016 Február  Megtekint

Járai Máté : Törőcsik Mari balkézről jött unokája vagyok - Story Magazin, 2015 December  Megtekint

Vasutas nyugdíjasok köszöntése a 65. Vasutasnap alkalmából - Vasutas Magazin, 2015 Október  Megtekint

25 éve ontja a legjobb musical színészeket a  Zeneiskola - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

A 65. Vasutasnap központi ünnepén a Vasutas Zeneiskola növendékei léptek fel -  Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum az Operettszínházban - Mozdonyvezetők Lapja, címoldal, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum - Mozdonyvezetők Lapja, 2015 Szeptember  Megtekint

Ünneplés, siker és büszkeség - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Mária Főhadnagy -  www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Parasztopera fesztivál- rég látott ismerősőkkel ! - www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Operett gála bizonyítványosztással

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei nagyszabású operett gála műsorral búcsúztatták a tanévet a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátrumában. A 2018 június 14-én megrendezett káprázatos előadást követően került sor az ünnepélyes bizonyítványosztásra, és évzáróra, melyen többek között jelen volt Lőrinczy György, a Budapesti Operettszínház főigazgatója, valamint a Vasutas Zeneiskola vezetői, tanárai és munkatársai.

Godspell a Kálmán Imre Teátrumban

2018 június 10-én A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdió gyakorlatos színész
(színházi és filmszínész) szakmairány vizsgaelőadását láthatta a szép számú közönség, a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátrumában. A lenyűgöző színházi környezetben, Stephen Schwartz - John Michael Tebelak - Gebora  György : Godspell című darabját adták elő a diákok Somogyi Szilárd osztályvezető tanár rendezésében.

Felvételi a 2018/2019-es tanévre

VASUTAS ZENEISKOLA PESTI BROADWAY MUSICAL STÚDIÓJA felvételit hirdet: Operett és musical színész képzésére!. Jelentkezési határidő: 2018. május 25.  További információ: 06 1 342 4128-as telefonszámon, valamint a titkarsag@zeneiskola.t-online.hu címen.