Médiamegjelenés

MASZK Gála az Operettszínházban - www.operett.hu, 2017 április  Megtekint

Vágó Zsuzsi - RTV, 2017 január Megtekint

A tanítás is művészet - Toldy Mária portré   2016 November  Megtekint

Simon Panna kapta az az Évad Legígéretesebb Ifjú Művésze díjat - www.operett.hu, 2016 Október  Megtekint

Átadták a Törőcsik Mari-ösztöndíjat -  Index Kultúr, 2016 Július  Megtekint

Rockopera az 1956-os forradalomról és a szerelemről - Vasutas Magazin, 2016 Június  Megtekint

Kocsis Dénes nem akart szerelmes lenni, de hát... -  Best Magazin, 2016 Május  Megtekint

Nagy Sándor, a hódító színész - Vasutas Magazin, 2016 Február  Megtekint

Villanófényben-Vágó Bernadett - www.operett.hu, 2016 Február  Megtekint

Járai Máté : Törőcsik Mari balkézről jött unokája vagyok - Story Magazin, 2015 December  Megtekint

Vasutas nyugdíjasok köszöntése a 65. Vasutasnap alkalmából - Vasutas Magazin, 2015 Október  Megtekint

25 éve ontja a legjobb musical színészeket a  Zeneiskola - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

A 65. Vasutasnap központi ünnepén a Vasutas Zeneiskola növendékei léptek fel -  Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum az Operettszínházban - Mozdonyvezetők Lapja, címoldal, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum - Mozdonyvezetők Lapja, 2015 Szeptember  Megtekint

Ünneplés, siker és büszkeség - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Mária Főhadnagy -  www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Parasztopera fesztivál- rég látott ismerősőkkel ! - www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

A Vasutas Zeneiskola fellépése Aradon

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója meghívást kapott az aradi Kamaraszínház igazgatójától Tapasztó Ernő igazgatótól, hogy 2019. október 23-án a Magyar Forradalom és Szabadságharc évfordulóján játsszuk el Tábori György-Kocsák Tibor-Miklós Tibor: Utazás c. rockoperáját. A Zeneiskola három évfolyamának növendékei két hónapon át készültek a produkcióra, melyet a Külgazdasági és Külügyminisztérium 1 millió Ft-tal támogatott.

Tanévnyitó 2019-2020

2019 szeptember 16.- án tartotta tanévnyitóját a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója. A növendékek balett, tánc, szinészmesterség, beszéd technika valamint elméleti óráikat új helyszínen a VI. Ker Benczúr utca 45. szám alatti bérelt épület helységeiben kapják. Az oktatási munkát egy nagyszerűen felújított, szép, 200 nézőt befogadó színházterem is segíteni fogja. A tanévnyitón megjelent és szólt a növendékekhez Kiss B Atilla a Budapesti Operettszínház főigazgatója és Dr Kriza Zsigmond a szinház ügyvezető igazgatója.

Operett gála a MÁV Zrt. dolgozói részére

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei nagyszabású operett gála műsort adtak a MÁV Zrt. és vállalatcsoportjainak dolgozói részére, 2019 június 30.-án, a Budapesti Operettszínház Nagyszínpadán. A műsor első részében az Eisemann Mihály örökzöld dallamaival tarkított, "Péntek 13. a szerelem napja" című darabból láthattak részleteket a meghívott vendégek, Peller Károly rendezésében. A második részben pedig a Böhm György - Korcsmáros György - Pásztor László Hatvani Emese - Jakab György : Szép nyári nap című darabjának elemei csendültek fel, Somogyi Szilárd rendező munkáját méltatva, a közönség vastapsa mellett .