Médiamegjelenés

MASZK Gála az Operettszínházban - www.operett.hu, 2017 április  Megtekint

Vágó Zsuzsi - RTV, 2017 január Megtekint

A tanítás is művészet - Toldy Mária portré   2016 November  Megtekint

Simon Panna kapta az az Évad Legígéretesebb Ifjú Művésze díjat - www.operett.hu, 2016 Október  Megtekint

Átadták a Törőcsik Mari-ösztöndíjat -  Index Kultúr, 2016 Július  Megtekint

Rockopera az 1956-os forradalomról és a szerelemről - Vasutas Magazin, 2016 Június  Megtekint

Kocsis Dénes nem akart szerelmes lenni, de hát... -  Best Magazin, 2016 Május  Megtekint

Nagy Sándor, a hódító színész - Vasutas Magazin, 2016 Február  Megtekint

Villanófényben-Vágó Bernadett - www.operett.hu, 2016 Február  Megtekint

Járai Máté : Törőcsik Mari balkézről jött unokája vagyok - Story Magazin, 2015 December  Megtekint

Vasutas nyugdíjasok köszöntése a 65. Vasutasnap alkalmából - Vasutas Magazin, 2015 Október  Megtekint

25 éve ontja a legjobb musical színészeket a  Zeneiskola - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

A 65. Vasutasnap központi ünnepén a Vasutas Zeneiskola növendékei léptek fel -  Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum az Operettszínházban - Mozdonyvezetők Lapja, címoldal, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum - Mozdonyvezetők Lapja, 2015 Szeptember  Megtekint

Ünneplés, siker és büszkeség - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Mária Főhadnagy -  www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Parasztopera fesztivál- rég látott ismerősőkkel ! - www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója 2018.november-9-11 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület meghívására Nagyszebenben és Aradon adta elő Stephen Schwartz- John Michael Tebelak-Gebora György : GODSPELL című musicaljét, nagy sikerrel az Ars Hungarika fesztivál keretében.

Gálaműsor és díjeső a Magyar Operett Napján

Évnyitó a VOKE Vasutas Zeneiskolában

2018. szeptember 10-én tartotta évnyitóját a VOKE Vasutas Zeneiskola, melyen jelen volt az iskola vezetése, a teljes tanári karral, és az intézményben tanuló évfolyamos diákokkal együtt. Az ünnepségen felszólalt Pál Gábor az intézmény igazgatótanácsának elnöke, Lőrinczy György, a Budapesti Operettszínház főigazgatója, Gaál Péter igazgató, és Kovács Gábor Dénes oktatási-szakmai vezető, színház- és drámaelmélet tanár. A diákok hallhatták a 2018/2019-es tanévre vonatkozó irányelveket, ezen kívül bemutatták az iskola tanári karának régi, illetve új tagjait is.