Médiamegjelenés

Görög drámákból vizsgaelőadás a Budapesti Operettszínház stúdiójában - Magyar Nemzet, 2021 Június Megtekint

Stílusra tanított, kitartásra nevelt - Nők lapja, 2021 Március  Megtekint

Díjeső a Magyar Operett Napján - www.operett.hu , 2020 Október Megtekint

Csajághy Laura Színpadot és szobrot is avattak Kápolnésnyéken - Magyar Nemzet, 2020 Július Megtekint

Ez is operett, az is operett - Magyar Nemzet, 2019 Július Megtekint

Díjazták a XI. Nemzetközi Lehár Ferenc Operett Énekverseny kiválóságait - www.operett.hu, 2019 Május Megtekint

Erdélyi turné - Szeben.ro - A térség magyar honlapja, 2018 November Megtekint

Gálaműsor és díjeső a Magyar Operett Napján - www.operett.hu, 2018 Október Megtekint

Kocsis Dénes kiemelkedő sikere az István, a király rockopera főszerepében - Magyar idők, 2018, Szeptember Megtekint

Apáca show, Szegedi Szabadtéri Színpad - 2018 Augusztus Megtekint

Mindennapi lendület - Életképek, 2018 Április Megtekint

Hófehérke visszatér - Hot Magazin, 2018 Január  Megtekint

Ha zeng a Notre Dame - Magyar idők, 2017 augusztus Megtekint

Díjeső a Magyar Operett Napján - www.operett.hu, 2017 Október  Megtekint

MASZK Gála az Operettszínházban - www.operett.hu, 2017 április  Megtekint

Vágó Zsuzsi - RTV, 2017 január Megtekint

A tanítás is művészet - Életképek, Toldy Mária portré   2016 December  Megtekint

Simon Panna kapta az az Évad Legígéretesebb Ifjú Művésze díjat - www.operett.hu, 2016 Október  Megtekint

Átadták a Törőcsik Mari-ösztöndíjat -  Index Kultúr, 2016 Július  Megtekint

Rockopera az 1956-os forradalomról és a szerelemről - Vasutas Magazin, 2016 Június  Megtekint

Kocsis Dénes nem akart szerelmes lenni, de hát... -  Best Magazin, 2016 Május  Megtekint

Nagy Sándor, a hódító színész - Vasutas Magazin, 2016 Február  Megtekint

Villanófényben-Vágó Bernadett - www.operett.hu, 2016 Február  Megtekint

Járai Máté : Törőcsik Mari balkézről jött unokája vagyok - Story Magazin, 2015 December  Megtekint

Vasutas nyugdíjasok köszöntése a 65. Vasutasnap alkalmából - Vasutas Magazin, 2015 Október  Megtekint

25 éve ontja a legjobb musical színészeket a  Zeneiskola - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

A 65. Vasutasnap központi ünnepén a Vasutas Zeneiskola növendékei léptek fel -  Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum az Operettszínházban - Mozdonyvezetők Lapja, címoldal, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum - Mozdonyvezetők Lapja, 2015 Szeptember  Megtekint

Ünneplés, siker és büszkeség - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Mária Főhadnagy -  www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Parasztopera fesztivál- rég látott ismerősőkkel ! - www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Évzáró a Vasutas Zeneiskolában

2021 június 7-én,  került sor a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának évzárójára. Az eseményen jelen volt a Zeneiskola vezetése, valamint a teljes tanári kar. Az szezon búcsúztató a diákok teljesítményének kiértékelésével kezdődött, majd az iskolának otthont adó épület dísztermében folytatódott. Beszédében Pál Gábor, az igazgatótanács elnöke kiemelte, hogy a 2021-es esztendő  világméretű járványa, számos nehézséget hozott az intézményben folyó oktatás terén, melyekkel korábban nem találkozhatott az itt dolgozó közösség. Mindemellett az évadot sikeresen befejezték az évfolyamok diákjai, akik az ünnepség végén kézhez kaphatták bizonyítványaikat, és megérdemelten vonulhattak nyári pihenőjükre.

Jövőre, veled, itt ! a Raktárszínházban

2021 június 6-án, 11 órakor, Somogyi Szilárd rendezésében, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában, Bernard Slade-Stan Daniels: Jövőre, veled, itt ! című darabját láthatták a nézők. A VOKE Vasutas Zeneiskola  Pesti Broadway Musical Stúdió gyakorlatos színész (színházi és filmszínész) szakmairány vizsgaelőadását megtekintette Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház  főigazgatója is, A vizsga érdekessége, hogy a kétszemélyes darabban, Doris és George szerepeit hat növendékünk formálta meg a különböző életciklusokban. A humoros és könnyfakasztó jelenetektől sem mentes mű alakításait hatalmas tapsviharral jutalmazta a jelenlévő publikum.

Vizsgaelőadás a Kálmán imre Teátrumban

2021 június 5-én, 14 órakor a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátruma adott otthont a A VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdió színész szakképesítés-ráépülés szakmairány vizsgaelőadásának.  Diákjaink Eisemann Mihály-K.Halász Gyula-Kellér Dezső : Fiatalság, bolondság című kamara operett darabját adták elő a telt házas publikum előtt. A  Peller Károly által átdolgozott mű, káprázatos díszleteivel és jelmezeivel hatalmas sikert aratott a jelenlévők körében.

KMMN