Médiamegjelenés

MASZK Gála az Operettszínházban - www.operett.hu, 2017 április  Megtekint

Vágó Zsuzsi - RTV, 2017 január Megtekint

A tanítás is művészet - Toldy Mária portré   2016 November  Megtekint

Simon Panna kapta az az Évad Legígéretesebb Ifjú Művésze díjat - www.operett.hu, 2016 Október  Megtekint

Átadták a Törőcsik Mari-ösztöndíjat -  Index Kultúr, 2016 Július  Megtekint

Rockopera az 1956-os forradalomról és a szerelemről - Vasutas Magazin, 2016 Június  Megtekint

Kocsis Dénes nem akart szerelmes lenni, de hát... -  Best Magazin, 2016 Május  Megtekint

Nagy Sándor, a hódító színész - Vasutas Magazin, 2016 Február  Megtekint

Villanófényben-Vágó Bernadett - www.operett.hu, 2016 Február  Megtekint

Járai Máté : Törőcsik Mari balkézről jött unokája vagyok - Story Magazin, 2015 December  Megtekint

Vasutas nyugdíjasok köszöntése a 65. Vasutasnap alkalmából - Vasutas Magazin, 2015 Október  Megtekint

25 éve ontja a legjobb musical színészeket a  Zeneiskola - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

A 65. Vasutasnap központi ünnepén a Vasutas Zeneiskola növendékei léptek fel -  Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum az Operettszínházban - Mozdonyvezetők Lapja, címoldal, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum - Mozdonyvezetők Lapja, 2015 Szeptember  Megtekint

Ünneplés, siker és büszkeség - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Mária Főhadnagy -  www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Parasztopera fesztivál- rég látott ismerősőkkel ! - www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Művelődési élet, hely és pályatörténetek Erdélyből

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója 2018.november-9-11 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület meghívására Nagyszebenben és Aradon adta elő Stephen Schwartz- John Michael Tebelak-Gebora György : GODSPELL című musicaljét, nagy sikerrel az Ars Hungarica Fesztivál keretében. Az együttműködés folytatásaként 2019 március 30-án 10.00 órakor a VOKE József Attila Művelődési Központ ( Dunakeszi ), 15.30 órakor pedig a Temi Fővárosi Művelődési Háza látja vendégül nagyszebeni testvérszervezetünket.

Vizsgaelőadás a Kálmán Imre Teátrumban

2019 február 21.-án 15 órai kezdettel láthatta a Kálmán Imre Teátrum szép számmal jelen lévő publikuma a "Péntek 13, a szerelem napja" című zenés színpadi szerelembe esést, egy részben. Az Eisemann Mihály örökzöld dallamaival fűszerezett, Peller Károly által rendezett darabban csillogtathatták meg tehetségüket a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei. Az előadás fergeteges sikerrel zárult, a nézőtéren helyet foglaló szakmai hírességek is hosszú percekig tartó tapssal jutalmazták ígéretes jövő előtt álló diákjainkat. Az előadásról még több képet láthat galériánkban.

Vizsgák a Budapesti Operettszínházban

Néhány emlékezetes pillanat színész- képzésünk félévi vizsgáiról, bemutató óráiról:  2019 január 28.-án,15 órakor, színész mesterség vizsga keretében, Kékkovács Mara és Szendy Szilvi művésznők irányításával adhattak számot tudásukról a VOKE Vasutas Zeneiskola, Pesti Broadway Stúdiójának I. évfolyamos diákjai a  Budapesti Operettszínház Raktárszínházában.Január 29-én a balett teremben mutatták be tánctudásikat Bakó Gábor és Bóna Gábor növendékei, majd 30.-án a zenekari próbaterem adott otthont a beszédtechnika vizsgáknak, amelyre Fehérné Kovács Zsuzsanna valamint Szabó Hella .készítette fel a növendékeket.