Médiamegjelenés

MASZK Gála az Operettszínházban - www.operett.hu, 2017 április  Megtekint

Vágó Zsuzsi - RTV, 2017 január Megtekint

A tanítás is művészet - Toldy Mária portré   2016 November  Megtekint

Simon Panna kapta az az Évad Legígéretesebb Ifjú Művésze díjat - www.operett.hu, 2016 Október  Megtekint

Átadták a Törőcsik Mari-ösztöndíjat -  Index Kultúr, 2016 Július  Megtekint

Rockopera az 1956-os forradalomról és a szerelemről - Vasutas Magazin, 2016 Június  Megtekint

Kocsis Dénes nem akart szerelmes lenni, de hát... -  Best Magazin, 2016 Május  Megtekint

Nagy Sándor, a hódító színész - Vasutas Magazin, 2016 Február  Megtekint

Villanófényben-Vágó Bernadett - www.operett.hu, 2016 Február  Megtekint

Járai Máté : Törőcsik Mari balkézről jött unokája vagyok - Story Magazin, 2015 December  Megtekint

Vasutas nyugdíjasok köszöntése a 65. Vasutasnap alkalmából - Vasutas Magazin, 2015 Október  Megtekint

25 éve ontja a legjobb musical színészeket a  Zeneiskola - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

A 65. Vasutasnap központi ünnepén a Vasutas Zeneiskola növendékei léptek fel -  Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum az Operettszínházban - Mozdonyvezetők Lapja, címoldal, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum - Mozdonyvezetők Lapja, 2015 Szeptember  Megtekint

Ünneplés, siker és büszkeség - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Mária Főhadnagy -  www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Parasztopera fesztivál- rég látott ismerősőkkel ! - www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Operett gála a a MÁV Zrt. dolgozói részére

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei nagyszabású operett gála műsort adtak a MÁV Zrt. és vállalatcsoportjainak dolgozói részére, 2019 június 30.-án, a Budapesti Operettszínház Nagyszínpadán. A műsor első részében az Eisemann Mihály örökzöld dallamaival tarkított, "Péntek 13. a szerelem napja" című darabból láthattak részleteket a meghívott vendégek, Peller Károly rendezésében. A második részben pedig a Böhm György - Korcsmáros György - Pásztor László Hatvani Emese - Jakab György : Szép nyári nap című darabjának elemei csendültek fel, Somogyi Szilárd rendező munkáját méltatva, a közönség vastapsa mellett .

Szép nyári nap a Kálmán Imre Teátrumban

2019 június 12.-én, a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátrumában, telt házas, nagy sikerű előadást láthatott a tisztelt publikum. Böhm György - Korcsmáros György - Pásztor László Hatvani Emese - Jakab György : Szép nyári nap című darabját Somogyi Szilárd rendezésében, Mihalics János zenei vezetésével adták elő a VOKE Vasutas Zeneiskola , Pesti Broadway Stúdiójának növendékei. Ezt követően vehették kézhez bizonyítványaikat diákjaink, melyet Pálos Zsuzsa művésznő, és az Iskola vezetősége adott át egy oldott hangulatú ünnepség keretében.

Felvételi

A VASUTAS ZENEISKOLA PESTI BROADWAY MUSICAL STÚDIÓJA felvételit hirdet: Operett és musical színész képzésére! Jelentkezési határidő: 2019. május 17. További információ: a 06 1 342 4128-as telefonszámon, valamint a titkarsag@zeneiskola.t-online.hu címen. A felvételi meghallgatás helyszíne: Budapesti Operettszínház Házi Színpad, Nagymező u. 17. (Bejárat: a Mozsár utcai Művészbejáró felől).