Médiaajánlat

Bemutatkozott: a Vasutas Zeneiskola megújuló Pesti Broadway Stúdiója a köztelevízió reggeli műsorában. Az intézményben folyó szakmai munkáról , annak eredményeiről és jövőjéről beszélgetett Somogyi Szilárd rendező, osztályvezető tanár, valamint Kató Anita, és Soós Máté Bátor első éves növendékek a szerkesztő-műsorvezetővel. A beszélgetés megtekinthető ezen a linken.

Az Évad Legígéretesebb Ifjú Művészének járó Marsallbotot Laki Péter, az Évad Musical Színésze díjat Kocsis Dénes, míg az Évad Operett Színésze díjat, a jelenleg már Stúdiónk oktatójaként is működő, Lukács Anita vehette át.Örömmel gratulálunk! Fotók : www.operett.hu

Fellépés a VDSZSZ Kongresszusán

2019 május 22.-én 14 órai kezdettel adott koncertet a Vasutas Zeneiskola Pro Musica Zenekara a a VDSZSZ Kongresszusán,  a Budapest Aquincum Hotel Dísztermében.A napirendi pontokat  követően, 19.30 órai kezdettel a Pesti Broadway Musical stúdió egykori növendékei adtak fergeteges koncertet, sztárvendégünkkel, Janza Katával.

Felvételi

A VASUTAS ZENEISKOLA PESTI BROADWAY MUSICAL STÚDIÓJA felvételit hirdet: Operett és musical színész képzésére! Jelentkezési határidő: 2019. május 17. További információ: a 06 1 342 4128-as telefonszámon, valamint a titkarsag@zeneiskola.t-online.hu címen. A felvételi meghallgatás helyszíne: Budapesti Operettszínház Házi Színpad, Nagymező u. 17. (Bejárat: a Mozsár utcai Művészbejáró felől).

Vendégünk volt az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület

A TEMI és a Vasutas Zeneiskola vendége volt 2019 március 29-31 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület (EMKE) delegációja. Dr A TEMI és a Vasutas Zeneiskola vendége volt 2019 március 29-31 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület (EMKE) delegációja. Dr Széman Péter elnök, Serfőző Levente HÍD Szeben egyesület elnöke, Bartha Katalin Ágnes történész, Kovács Géza író. A vendégek három helyszínen tartottak sikeres előadást a Kápolnásnyéki Halász kastélyban, a VOKE József Attila Dunakeszi Művelődési Központban és TEMI Fővárosi Művelődési házában.