Médiaajánlat

Bemutatkozott: a Vasutas Zeneiskola megújuló Pesti Broadway Stúdiója a köztelevízió reggeli műsorában. Az intézményben folyó szakmai munkáról , annak eredményeiről és jövőjéről beszélgetett Somogyi Szilárd rendező, osztályvezető tanár, valamint Kató Anita, és Soós Máté Bátor első éves növendékek a szerkesztő-műsorvezetővel. A beszélgetés megtekinthető ezen a linken.

Tizenhetedik alkalommal ünnepelte a Magyar Operett Napját a Budapesti Operettszínház.A teltházas, nagyszabású gálaest keretében átadták a Legígéretesebb Ifjú Művésznek járó Marsallbotot, az Évad Operett és Musical Színésze elismerést, valamint a Musica Hungarica Kiadó Életmű- és Nagydíját.Boldog büszkeséggel tölti el intézményünk valamennyi oktatóját és diákját, hogy a Musica Hungarica Kiadó Nagydíjas művésze Oszvald Marika, valamint az Életmű Díjas Zsadon Andrea és Szolnoki Tibor mellett, három egykori növendékünk részesült a Színház díjaiban. Az Évad Legígéretesebb Ifjú Művészének járó Marsallbotot Laki Péter, az Évad Musical Színésze díjat Kocsis Dénes, míg az Évad Operett Színésze díjat, a jelenleg már Stúdiónk oktatójaként is működő, Lukács Anita vehette át.Örömmel gratulálunk! Fotók : www.operett.hu

Karácsonyi műsor az Operettszínházban

2018 december 20.-án, 16 órakor tartotta hagyományos Karácsonyi Ünnepségét a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiója . A Budapesti Operettszínházban megrendezésre kerülő műsorban adhattak számot tudásukról növendékeink a megjelent szép számú közönség előtt, elsöprő sikerrel.

Malek Andrea a MÁV Karácsonyon

2018 december 18.-án került megrendezésre a MÁV Zrt. és Vállalatcsoportjai Karácsonyi ünnepsége a Budapesti Vasúttörténeti Parkban. A káprázatosan feldíszített helyszínen, idén elsősorban a gyermekek szórakozhattak a legjobban. Gyermekműsorok, játszóház és ünnepi ajándékátadás biztosította részükre a meghitt, ünnepi hangulatot. Az est fénypontjaként pedig  Malek Andrea adott nagy sikerű, ünnepi műsort a Pesti Broadway Stúdió jelenlegi és korábbi növendékeinek közreműködésével.

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója 2018.november-9-11 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület meghívására Nagyszebenben és Aradon adta elő Stephen Schwartz- John Michael Tebelak-Gebora György : GODSPELL című musicaljét, nagy sikerrel az Ars Hungarica Fesztivál keretében.