Referencia

Iskolánkban tanult többek között: Détár Enikő, Kiss Mari, Bíró Eszter, Kozma Orsolya, Koós Réka, Ullmann Mónika, Auth Csilla, Krassy Renáta , Nyári Szilvia , Nádasi Veronika, Csonka András, Rékasi Károly, Kállóy-Molnár Péter, Vikidál Gyula, Bereczki Zoltán, Nagy Sándor, Polyák Lilla, Ladinek Judit, Feke Pál és a most feltörekvő ifjú tehetségek közül csak néhányukat megemlítve Szabó Dávid, Bálint Ádám, Ludva Anita, Szerényi László és még sokan mások.

Vágó Bernadett és Vágó Zsuzsi 2005-ben végzett növendékünk karrierjét is az iskolánkban folyó magas színvonalú képzés alapozta meg, hiszen 2005-ben a hazánkba látogató Rudolf c. musical amerikai szerzo-producere választotta ki oket 300 jelentkező közül a darab női címszerepére, melynek bemutatója 2006. májusában volt a Budapesti Operettszínházban.Ezen kívül szinte nincsen olyan zenés színház az országban, melynek darabjaiban ne szerepelnének növendékeink, valamint többen külföldi társulatokban építettek karriert.

A Musical Stúdió 1996.-ban Magyarországon elsőként mutatta be a Fame (Hírnév, Siker) c. musicalt a Thália Színházban, majd játszotta nagy sikerrel több vidéki városban is.

2000.-ben a budapesti Vidám Színpadon a Godspell c. musicalt játszottuk 1 éven át teltházas előadásokkal.

2001.-ben és 2004.-ben az iskola növendékei nagy visszhangot kiváltó sikerrel szerepeltek 5 hetes turné keretén belül az Amerikai Egyesült Államokban és Kanadában, Szörényi Levente-Bródy János: István, a király c. rockoperájával.

Támogatóink :

MÁV Zrt. és vállalatcsoportjai

MÁV Start Zrt, a RailCargo Hungaria Zrt.

Területi Művelődési Intézmények Egyesülete

Vasutas Országos Közművelődési- és Szabadidő Egyesület

Karácsonyi műsor az Operettszínházban

2018 december 20.-án, 16 órakor tartotta hagyományos Karácsonyi Ünnepségét a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiója . A Budapesti Operettszínházban megrendezésre kerülő műsorban adhattak számot tudásukról növendékeink a megjelent szép számú közönség előtt, elsöprő sikerrel.

Malek Andrea a MÁV Karácsonyon

2018 december 18.-án került megrendezésre a MÁV Zrt. és Vállalatcsoportjai Karácsonyi ünnepsége a Budapesti Vasúttörténeti Parkban. A káprázatosan feldíszített helyszínen, idén elsősorban a gyermekek szórakozhattak a legjobban. Gyermekműsorok, játszóház és ünnepi ajándékátadás biztosította részükre a meghitt, ünnepi hangulatot. Az est fénypontjaként pedig  Malek Andrea adott nagy sikerű, ünnepi műsort a Pesti Broadway Stúdió jelenlegi és korábbi növendékeinek közreműködésével.

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója 2018.november-9-11 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület meghívására Nagyszebenben és Aradon adta elő Stephen Schwartz- John Michael Tebelak-Gebora György : GODSPELL című musicaljét, nagy sikerrel az Ars Hungarica Fesztivál keretében.