Referencia

Iskolánkban tanult többek között: Détár Enikő, Kiss Mari, Bíró Eszter, Kozma Orsolya, Koós Réka, Ullmann Mónika, Auth Csilla, Krassy Renáta , Nyári Szilvia , Nádasi Veronika, Csonka András, Rékasi Károly, Kállóy-Molnár Péter, Vikidál Gyula, Bereczki Zoltán, Nagy Sándor, Polyák Lilla, Ladinek Judit, Feke Pál és a most feltörekvő ifjú tehetségek közül csak néhányukat megemlítve Szabó Dávid, Bálint Ádám, Ludva Anita, Szerényi László és még sokan mások.

Vágó Bernadett és Vágó Zsuzsi 2005-ben végzett növendékünk karrierjét is az iskolánkban folyó magas színvonalú képzés alapozta meg, hiszen 2005-ben a hazánkba látogató Rudolf c. musical amerikai szerzo-producere választotta ki oket 300 jelentkező közül a darab női címszerepére, melynek bemutatója 2006. májusában volt a Budapesti Operettszínházban.Ezen kívül szinte nincsen olyan zenés színház az országban, melynek darabjaiban ne szerepelnének növendékeink, valamint többen külföldi társulatokban építettek karriert.

A Musical Stúdió 1996.-ban Magyarországon elsőként mutatta be a Fame (Hírnév, Siker) c. musicalt a Thália Színházban, majd játszotta nagy sikerrel több vidéki városban is.

2000.-ben a budapesti Vidám Színpadon a Godspell c. musicalt játszottuk 1 éven át teltházas előadásokkal.

2001.-ben és 2004.-ben az iskola növendékei nagy visszhangot kiváltó sikerrel szerepeltek 5 hetes turné keretén belül az Amerikai Egyesült Államokban és Kanadában, Szörényi Levente-Bródy János: István, a király c. rockoperájával.

Támogatóink :

MÁV Zrt. és vállalatcsoportjai

MÁV Start Zrt, a RailCargo Hungaria Zrt.

Területi Művelődési Intézmények Egyesülete

Vasutas Országos Közművelődési- és Szabadidő Egyesület

Fellépés a MÁV tisztavató ünnepségen

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának egykori növendékei adtak nagy sikerű műsort, a 68. Vasutasnap alkalmával megrendezett MÁV tisztavató ünnepségen, 2018 július 6-án. A Budapesti Vasúttörténeti Parkban megtartott ünnepség egyik fénypontja volt az előadás, mely az ünnepélyes tisztavatás után hangzott el.

Vasutasnapi Gálaműsor a Budapesti Operettszínházban

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei fergeteges operett gála műsorral szórakoztatták a MÁV Zrt. és vállalatcsoportjainak dolgozóit a Budapesti Operettszínház Nagyszínpadán. A legnépszerűbb musicalekből készült válogatás előtt  Lőrinczy György, a Budapesti Operettszínház igazgatója, Gaál Péter, a Vasutas Zeneiskola jelenlegi, és Pál Gábor az intézmény egykori igazgatója köszöntötték Toldy Máriát, születésnapja alkalmából. A Stúdió alapítója és tanára ez alkalomból  a legmagasabb fokozatú Vasútért kitüntetést vehette át Dávid Ilonától, a MÁV Zrt. elnök asszonyától.

Felvételi a 2018/2019-es tanévre

VASUTAS ZENEISKOLA PESTI BROADWAY MUSICAL STÚDIÓJA felvételit hirdet: Operett és musical színész képzésére!. Jelentkezési határidő: 2018. május 25.  További információ: 06 1 342 4128-as telefonszámon, valamint a titkarsag@zeneiskola.t-online.hu címen.