Referencia

Iskolánkban tanult többek között: Détár Enikő, Kiss Mari, Bíró Eszter, Kozma Orsolya, Koós Réka, Ullmann Mónika, Auth Csilla, Krassy Renáta , Nyári Szilvia , Nádasi Veronika, Csonka András, Rékasi Károly, Kállóy-Molnár Péter, Vikidál Gyula, Bereczki Zoltán, Nagy Sándor, Polyák Lilla, Ladinek Judit, Feke Pál és a most feltörekvő ifjú tehetségek közül csak néhányukat megemlítve Szabó Dávid, Bálint Ádám, Ludva Anita, Szerényi László és még sokan mások.

Vágó Bernadett és Vágó Zsuzsi 2005-ben végzett növendékünk karrierjét is az iskolánkban folyó magas színvonalú képzés alapozta meg, hiszen 2005-ben a hazánkba látogató Rudolf c. musical amerikai szerzo-producere választotta ki oket 300 jelentkező közül a darab női címszerepére, melynek bemutatója 2006. májusában volt a Budapesti Operettszínházban.Ezen kívül szinte nincsen olyan zenés színház az országban, melynek darabjaiban ne szerepelnének növendékeink, valamint többen külföldi társulatokban építettek karriert.

A Musical Stúdió 1996.-ban Magyarországon elsőként mutatta be a Fame (Hírnév, Siker) c. musicalt a Thália Színházban, majd játszotta nagy sikerrel több vidéki városban is.

2000.-ben a budapesti Vidám Színpadon a Godspell c. musicalt játszottuk 1 éven át teltházas előadásokkal.

2001.-ben és 2004.-ben az iskola növendékei nagy visszhangot kiváltó sikerrel szerepeltek 5 hetes turné keretén belül az Amerikai Egyesült Államokban és Kanadában, Szörényi Levente-Bródy János: István, a király c. rockoperájával.

Támogatóink :

MÁV Zrt. és vállalatcsoportjai

MÁV Start Zrt, a RailCargo Hungaria Zrt.

Területi Művelődési Intézmények Egyesülete

Vasutas Országos Közművelődési- és Szabadidő Egyesület

Művelődési élet, hely és pályatörténetek Erdélyből

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója 2018.november-9-11 között az Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület meghívására Nagyszebenben és Aradon adta elő Stephen Schwartz- John Michael Tebelak-Gebora György : GODSPELL című musicaljét, nagy sikerrel az Ars Hungarica Fesztivál keretében. Az együttműködés folytatásaként 2019 március 30-án 10.00 órakor a VOKE József Attila Művelődési Központ ( Dunakeszi ), 15.30 órakor pedig a Temi Fővárosi Művelődési Háza látja vendégül nagyszebeni testvérszervezetünket.

Vizsgaelőadás a Kálmán Imre Teátrumban

2019 február 21.-án 15 órai kezdettel láthatta a Kálmán Imre Teátrum szép számmal jelen lévő publikuma a "Péntek 13, a szerelem napja" című zenés színpadi szerelembe esést, egy részben. Az Eisemann Mihály örökzöld dallamaival fűszerezett, Peller Károly által rendezett darabban csillogtathatták meg tehetségüket a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei. Az előadás fergeteges sikerrel zárult, a nézőtéren helyet foglaló szakmai hírességek is hosszú percekig tartó tapssal jutalmazták ígéretes jövő előtt álló diákjainkat. Az előadásról még több képet láthat galériánkban.

Vizsgák a Budapesti Operettszínházban

Néhány emlékezetes pillanat színész- képzésünk félévi vizsgáiról, bemutató óráiról:  2019 január 28.-án,15 órakor, színész mesterség vizsga keretében, Kékkovács Mara és Szendy Szilvi művésznők irányításával adhattak számot tudásukról a VOKE Vasutas Zeneiskola, Pesti Broadway Stúdiójának I. évfolyamos diákjai a  Budapesti Operettszínház Raktárszínházában.Január 29-én a balett teremben mutatták be tánctudásikat Bakó Gábor és Bóna Gábor növendékei, majd 30.-án a zenekari próbaterem adott otthont a beszédtechnika vizsgáknak, amelyre Fehérné Kovács Zsuzsanna valamint Szabó Hella .készítette fel a növendékeket.