Tanárok

Szabó Hella

Szolfézs :

Brandenburg Ádám Sándor

FELNŐTTKÉPZÉSI NYILVÁNTARTÁSI SZÁM :
E - 001599 / 2017 / A001
E - 001599 / 2017 / A002

Tanévnyitó 2019-2020

2019 szeptember 16.- án tartotta tanévnyitóját a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója. A növendékek balett, tánc, szinészmesterség, beszéd technika valamint elméleti óráikat új helyszínen a VI. Ker Benczúr utca 45. szám alatti bérelt épület helységeiben kapják. Az oktatási munkát egy nagyszerűen felújított, szép, 200 nézőt befogadó színházterem is segíteni fogja. A tanévnyitón megjelent és szólt a növendékekhez Kiss B Atilla a Budapesti Operettszínház főigazgatója és Dr Kriza Zsigmond a szinház ügyvezető igazgatója.

Operett gála a a MÁV Zrt. dolgozói részére

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának növendékei nagyszabású operett gála műsort adtak a MÁV Zrt. és vállalatcsoportjainak dolgozói részére, 2019 június 30.-án, a Budapesti Operettszínház Nagyszínpadán. A műsor első részében az Eisemann Mihály örökzöld dallamaival tarkított, "Péntek 13. a szerelem napja" című darabból láthattak részleteket a meghívott vendégek, Peller Károly rendezésében. A második részben pedig a Böhm György - Korcsmáros György - Pásztor László Hatvani Emese - Jakab György : Szép nyári nap című darabjának elemei csendültek fel, Somogyi Szilárd rendező munkáját méltatva, a közönség vastapsa mellett .

Szép nyári nap a Kálmán Imre Teátrumban

2019 június 12.-én, a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátrumában, telt házas, nagy sikerű előadást láthatott a tisztelt publikum. Böhm György - Korcsmáros György - Pásztor László Hatvani Emese - Jakab György : Szép nyári nap című darabját Somogyi Szilárd rendezésében, Mihalics János zenei vezetésével adták elő a VOKE Vasutas Zeneiskola , Pesti Broadway Stúdiójának növendékei. Ezt követően vehették kézhez bizonyítványaikat diákjaink, melyet Pálos Zsuzsa művésznő, és az Iskola vezetősége adott át egy oldott hangulatú ünnepség keretében.