Tanárok

Szabó Hella

Szolfézs :

Brandenburg Ádám Sándor

FELNŐTTKÉPZÉSI NYILVÁNTARTÁSI SZÁM :
E - 001599 / 2017 / A001
E - 001599 / 2017 / A002

MÁV karácsony a Vasutas Zeneiskola közreműködésével

2019 december 12.-én került megrendezésre a MÁV Zrt. és Vállalatcsoportjai Karácsonyi ünnepsége a Budapesti Vasúttörténeti Parkban. A káprázatosan feldíszített helyszínen, idén a gyermekek is  jól szórakozhattak . Játszóház és különböző gyermekprogramok színesítették a mesevilágba öltozött helyszín repertoárját. Az ünnepi beszédek és kitüntetések után, az est fénypontjaként pedig  Janza Kata,Polyák Lilla, Gömöri András Máté, Pesák Ádám, a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának korábbi növendékei adtak nagy sikerű, ünnepi műsort a jelen lévő, nagy számú közönségnek.

A Vasutas Zeneiskola fellépése Aradon

A Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója meghívást kapott az aradi Kamaraszínház igazgatójától Tapasztó Ernő igazgatótól, hogy 2019. október 23-án a Magyar Forradalom és Szabadságharc évfordulóján játsszuk el Tábori György-Kocsák Tibor-Miklós Tibor: Utazás c. rockoperáját. A Zeneiskola három évfolyamának növendékei két hónapon át készültek a produkcióra, melyet a Külgazdasági és Külügyminisztérium 1 millió Ft-tal támogatott.

Tanévnyitó 2019-2020

2019 szeptember 16.- án tartotta tanévnyitóját a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiója. A növendékek balett, tánc, szinészmesterség, beszéd technika valamint elméleti óráikat új helyszínen a VI. Ker Benczúr utca 45. szám alatti bérelt épület helységeiben kapják. Az oktatási munkát egy nagyszerűen felújított, szép, 200 nézőt befogadó színházterem is segíteni fogja. A tanévnyitón megjelent és szólt a növendékekhez Kiss B Atilla a Budapesti Operettszínház főigazgatója és Dr Kriza Zsigmond a szinház ügyvezető igazgatója.