A Vasutas Zeneiskola növendékeinek országos sikere !

A Sztárban sztár leszek! idei évadának előválogatói, szeptember 4-én indultak a TV2-n. Sok százan próbálkoztak bekerülni a műsorba. Az élő show 12 énekessel indult, közülük négyen jutottak a döntőbe, köztük a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiójának egykori növendékei is. Nagy örömünkre az I. helyezést Csiszár István, a 3. helyezést Gábor Márkó növendékünk nyerte el. Csiszár István korán kitűnt tehetségével, így kapott főszerepet az István, a király, és a Godspell című produkcióinkban.Gábor Márkó folyamatosan turnézik jelenlegi növendékeinkkel, többek között az Utazás című musicallel. Mindkét növendékünk sikerére büszkék vagyunk!

Az amerikai turné 20 éves évfordulója

A VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiója, 2001. őszén, öt hetes amerikai-kanadai turné keretén belül vendégszerepelt, Szörényi Levente-Bródy János-Boldizsár Miklós: István, a király c. rockoperájával, hatalmas sikerrel.A turné húsz éves jubileuma alkalmából találkoztak az egykori szereplők, 2021.október18-án a Magyarok Házában.

Karácsonyi műsor a Raktárszínházban

2021 december 21-én, 17 órakor került bemutatásra a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdió növendékeinek Karácsonyi műsora. A Budapesti Operettszínház Raktárszínháza adott otthont a Kiss-Balbinát Judit által rendezett, meghitt előadásnak. A műsor második részében diákjaink Szabó Mónika által betanított, ünnepi kórusműveken keresztül adtak számot nem mindennapi énektudásukról. Az előadást megtisztelte jelenlétével Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház  főigazgatója is. Az ünnepi műsort követően a jelenlévő hozzátartozók, színészek valamint tantestületünk tagjai és iskolánk vezetői kötetlen beszélgetésen vettek részt a helyszínen.

A Vasutas Zeneiskola növendékeinek országos sikere !

KMMN