Fellépés a MÁV Zrt és a Prolan Zrt rendezvényén

2021 október 14-én, a Puskás Stadion százötven fős férőhelyű VIP helyisége  adott otthont a MÁV Zrt és a Prolan Zrt Vasúti –automatizálási konferenciának. A jeles esemény sztárvrndége volt Détár Enikő színművésznő,  a VOKE Vasutas Zeneiskola egykori növendéke, aki nagy sikerű, koncertet adott iskolánk egykori tanítványaival - Becz Bernadettel, Cseh Dávid Péterrel és Horváth Dániellel karöltve.

Az amerikai turné 20 éves évfordulója

A VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiója, 2001. őszén, öt hetes amerikai-kanadai turné keretén belül vendégszerepelt, Szörényi Levente-Bródy János-Boldizsár Miklós: István, a király c. rockoperájával, hatalmas sikerrel.A turné húsz éves jubileuma alkalmából találkoztak az egykori szereplők, 2021.október18-án a Magyarok Házában.

Fellépés a MÁV Zrt és a Prolan Zrt rendezvényén

A Vasutas Zeneiskola növendékeinek országos sikere !

A Sztárban sztár leszek! idei évadának előválogatói, szeptember 4-én indultak a TV2-n. Sok százan próbálkoztak bekerülni a műsorba. Az élő show 12 énekessel indult, közülük négyen jutottak a döntőbe, köztük a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiójának egykori növendékei is. Nagy örömünkre az I. helyezést Csiszár István, a 3. helyezést Gábor Márkó növendékünk nyerte el. Csiszár István korán kitűnt tehetségével, így kapott főszerepet az István, a király, és a Godspell című produkcióinkban.Gábor Márkó folyamatosan turnézik jelenlegi növendékeinkkel, többek között az Utazás című musicallel. Mindkét növendékünk sikerére büszkék vagyunk!

KMMN