Médiamegjelenés

A Vasutas Zeneiskola növendékeinek országos sikere ! - Vasutas Magazin 2021 November Megtekint

Görög drámákból vizsgaelőadás a Budapesti Operettszínház stúdiójában - Magyar Nemzet, 2021 Június Megtekint

Stílusra tanított, kitartásra nevelt - Nők lapja, 2021 Március  Megtekint

Díjeső a Magyar Operett Napján - www.operett.hu , 2020 Október Megtekint

Csajághy Laura Színpadot és szobrot is avattak Kápolnésnyéken - Magyar Nemzet, 2020 Július Megtekint

Ez is operett, az is operett - Magyar Nemzet, 2019 Július Megtekint

Díjazták a XI. Nemzetközi Lehár Ferenc Operett Énekverseny kiválóságait - www.operett.hu, 2019 Május Megtekint

Erdélyi turné - Szeben.ro - A térség magyar honlapja, 2018 November Megtekint

Gálaműsor és díjeső a Magyar Operett Napján - www.operett.hu, 2018 Október Megtekint

Kocsis Dénes kiemelkedő sikere az István, a király rockopera főszerepében - Magyar idők, 2018, Szeptember Megtekint

Apáca show, Szegedi Szabadtéri Színpad - 2018 Augusztus Megtekint

Mindennapi lendület - Életképek, 2018 Április Megtekint

Hófehérke visszatér - Hot Magazin, 2018 Január  Megtekint

Ha zeng a Notre Dame - Magyar idők, 2017 augusztus Megtekint

Díjeső a Magyar Operett Napján - www.operett.hu, 2017 Október  Megtekint

MASZK Gála az Operettszínházban - www.operett.hu, 2017 április  Megtekint

Vágó Zsuzsi - RTV, 2017 január Megtekint

A tanítás is művészet - Életképek, Toldy Mária portré   2016 December  Megtekint

Simon Panna kapta az az Évad Legígéretesebb Ifjú Művésze díjat - www.operett.hu, 2016 Október  Megtekint

Átadták a Törőcsik Mari-ösztöndíjat -  Index Kultúr, 2016 Július  Megtekint

Rockopera az 1956-os forradalomról és a szerelemről - Vasutas Magazin, 2016 Június  Megtekint

Kocsis Dénes nem akart szerelmes lenni, de hát... -  Best Magazin, 2016 Május  Megtekint

Nagy Sándor, a hódító színész - Vasutas Magazin, 2016 Február  Megtekint

Villanófényben-Vágó Bernadett - www.operett.hu, 2016 Február  Megtekint

Járai Máté : Törőcsik Mari balkézről jött unokája vagyok - Story Magazin, 2015 December  Megtekint

Vasutas nyugdíjasok köszöntése a 65. Vasutasnap alkalmából - Vasutas Magazin, 2015 Október  Megtekint

25 éve ontja a legjobb musical színészeket a  Zeneiskola - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

A 65. Vasutasnap központi ünnepén a Vasutas Zeneiskola növendékei léptek fel -  Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum az Operettszínházban - Mozdonyvezetők Lapja, címoldal, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum - Mozdonyvezetők Lapja, 2015 Szeptember  Megtekint

Ünneplés, siker és büszkeség - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Mária Főhadnagy -  www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Parasztopera fesztivál- rég látott ismerősőkkel ! - www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Vizsgaelőadáson az első és másodéveseink

2022 május 19-én, 17 órakor, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában vizsgáztak első és másodéves tanulóink. A Kiss-Balbinát Judit rendezésében létrejött műsor első felében a II. évfolyam Salamon Király: Énekek éneke című vers és próza évzáró produkcióit láthatta a közönség. A második, 90 perces rész, az I. évfolyam A mozdulatlanságtól a dalig című színészmesterség vizsgáját foglalta magában.  Tanárai karunk és tanulóink hozzátartozói mellett.az előadást megtisztelte jelenlétével Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház  főigazgatója is.

Vizsga a Raktárszínházban

A Voke Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió harmadéves növendékeinek vizsgaelőadását láthatták az érdeklődők február 11-én, 16 órakor a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában. Somogyi Szilárd rendező az előadás előtti ismertetőjében elmondta, hogy némiképp rendhagyó vizsgára kerül sor, melyet megadott témákra, a tanulók kreativitására hagyatkozva, az általuk írt novellák legjobbjaiból és annak továbbfejlesztett változataiból állított össze. Ennek eredményeképpen az első felvonásban főképpen a musical játszotta a főszerepet a történetmesélésben, a második részt pedig a klasszikus operett dalok uralták, melyben diákjaink számot adtak kivételes színpadi és énektudásukról.

A Vasutas Zeneiskola növendékeinek országos sikere !

A Sztárban sztár leszek! idei évadának előválogatói, szeptember 4-én indultak a TV2-n. Sok százan próbálkoztak bekerülni a műsorba. Az élő show 12 énekessel indult, közülük négyen jutottak a döntőbe, köztük a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiójának egykori növendékei is. Nagy örömünkre az I. helyezést Csiszár István, a 3. helyezést Gábor Márkó növendékünk nyerte el. Csiszár István korán kitűnt tehetségével, így kapott főszerepet az István, a király, és a Godspell című produkcióinkban.Gábor Márkó folyamatosan turnézik jelenlegi növendékeinkkel, többek között az Utazás című musicallel. Mindkét növendékünk sikerére büszkék vagyunk!

KMMN