Médiamegjelenés

Görög drámákból vizsgaelőadás a Budapesti Operettszínház stúdiójában - Magyar Nemzet, 2021 Június Megtekint

Stílusra tanított, kitartásra nevelt - Nők lapja, 2021 Március  Megtekint

Díjeső a Magyar Operett Napján - www.operett.hu , 2020 Október Megtekint

Csajághy Laura Színpadot és szobrot is avattak Kápolnésnyéken - Magyar Nemzet, 2020 Július Megtekint

Ez is operett, az is operett - Magyar Nemzet, 2019 Július Megtekint

Díjazták a XI. Nemzetközi Lehár Ferenc Operett Énekverseny kiválóságait - www.operett.hu, 2019 Május Megtekint

Erdélyi turné - Szeben.ro - A térség magyar honlapja, 2018 November Megtekint

Gálaműsor és díjeső a Magyar Operett Napján - www.operett.hu, 2018 Október Megtekint

Kocsis Dénes kiemelkedő sikere az István, a király rockopera főszerepében - Magyar idők, 2018, Szeptember Megtekint

Apáca show, Szegedi Szabadtéri Színpad - 2018 Augusztus Megtekint

Mindennapi lendület - Életképek, 2018 Április Megtekint

Hófehérke visszatér - Hot Magazin, 2018 Január  Megtekint

Ha zeng a Notre Dame - Magyar idők, 2017 augusztus Megtekint

Díjeső a Magyar Operett Napján - www.operett.hu, 2017 Október  Megtekint

MASZK Gála az Operettszínházban - www.operett.hu, 2017 április  Megtekint

Vágó Zsuzsi - RTV, 2017 január Megtekint

A tanítás is művészet - Életképek, Toldy Mária portré   2016 December  Megtekint

Simon Panna kapta az az Évad Legígéretesebb Ifjú Művésze díjat - www.operett.hu, 2016 Október  Megtekint

Átadták a Törőcsik Mari-ösztöndíjat -  Index Kultúr, 2016 Július  Megtekint

Rockopera az 1956-os forradalomról és a szerelemről - Vasutas Magazin, 2016 Június  Megtekint

Kocsis Dénes nem akart szerelmes lenni, de hát... -  Best Magazin, 2016 Május  Megtekint

Nagy Sándor, a hódító színész - Vasutas Magazin, 2016 Február  Megtekint

Villanófényben-Vágó Bernadett - www.operett.hu, 2016 Február  Megtekint

Járai Máté : Törőcsik Mari balkézről jött unokája vagyok - Story Magazin, 2015 December  Megtekint

Vasutas nyugdíjasok köszöntése a 65. Vasutasnap alkalmából - Vasutas Magazin, 2015 Október  Megtekint

25 éve ontja a legjobb musical színészeket a  Zeneiskola - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

A 65. Vasutasnap központi ünnepén a Vasutas Zeneiskola növendékei léptek fel -  Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum az Operettszínházban - Mozdonyvezetők Lapja, címoldal, 2015 Szeptember  Megtekint

Jubileum - Mozdonyvezetők Lapja, 2015 Szeptember  Megtekint

Ünneplés, siker és büszkeség - Vasutas Magazin, 2015 Szeptember  Megtekint

Mária Főhadnagy -  www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Parasztopera fesztivál- rég látott ismerősőkkel ! - www.operett.hu, 2015 Április  Megtekint

Fellépés a KSZSZ kongresszuson

2021 október 8-án,  került sor a KSZSZ ( A Közszolgálati Szakszervezetek Szövetsége ) 30 éves fennállásának ünnepségére. A XVI. kongresszussal összekötött rendezvény feszes programjának részeként a VOKE Vasutas Zeneiskola egykori növendéke adott cselló koncertet a jelenlévők nagy örömére. A repertoárban felcsendülő klasszikus darabok is hozzájárultak a kerek évforduló méltó megünnepléséhez és egyben hatalmas sikert arattak a hallgatóság körében.

Jövőre, veled, itt ! a Raktárszínházban

2021 június 6-án, 11 órakor, Somogyi Szilárd rendezésében, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában, Bernard Slade-Stan Daniels: Jövőre, veled, itt ! című darabját láthatták a nézők. A VOKE Vasutas Zeneiskola  Pesti Broadway Musical Stúdió gyakorlatos színész (színházi és filmszínész) szakmairány vizsgaelőadását megtekintette Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház  főigazgatója is, A vizsga érdekessége, hogy a kétszemélyes darabban, Doris és George szerepeit hat növendékünk formálta meg a különböző életciklusokban. A humoros és könnyfakasztó jelenetektől sem mentes mű alakításait hatalmas tapsviharral jutalmazta a jelenlévő publikum.

Vizsgaelőadás a Kálmán imre Teátrumban

2021 június 5-én, 14 órakor a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátruma adott otthont a A VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdió színész szakképesítés-ráépülés szakmairány vizsgaelőadásának.  Diákjaink Eisemann Mihály-K.Halász Gyula-Kellér Dezső : Fiatalság, bolondság című kamara operett darabját adták elő a telt házas publikum előtt. A  Peller Károly által átdolgozott mű, káprázatos díszleteivel és jelmezeivel hatalmas sikert aratott a jelenlévők körében.

KMMN