REFERENCIA

Referenciák a teljesség igénye nélkül

Iskolánkban tanult többek között: Détár Enikő, Kiss Mari, Bíró Eszter, Kozma Orsolya, Koós Réka, Ullmann Mónika, Auth Csilla, Krassy Renáta , Nyári Szilvia , Nádasi Veronika, Csonka András, Rékasi Károly, Kállóy-Molnár Péter, Vikidál Gyula, Bereczki Zoltán, Nagy Sándor, Polyák Lilla, Ladinek Judit, Feke Pál, Lukács Anita, Gömöri András Máté, Pesák Ádám, Laki Péter, Cseh Dávid Péter, Szabó Dávid, Bálint Ádám, Brasch Bence, Vizi Dávid.

Vágó Bernadett és Vágó Zsuzsi 2005-ben végzett növendékünk karrierjét is az iskolánkban folyó magas színvonalú képzés alapozta meg, hiszen 2005-ben a hazánkba látogató Rudolf c. musical amerikai szerző-producere választotta ki őket 300 jelentkező közül a darab női címszerepére, melynek bemutatója 2006. májusában volt a Budapesti Operettszínházban. Ezen kívül szinte nincsen olyan zenés színház az országban, melynek darabjaiban ne szerepelnének növendékeink, valamint többen külföldi társulatokban építettek karriert.

A Musical Stúdió 1996.-ban Magyarországon elsőként mutatta be a Fame (Hírnév, Siker) c. musicalt a Thália Színházban, majd játszotta nagy sikerrel több vidéki városban is.

2000.-ben a budapesti Vidám Színpadon a Godspell c. musicalt játszottuk 1 éven át teltházas előadásokkal.

2001.-ben és 2004.-ben az iskola növendékei nagy visszhangot kiváltó sikerrel szerepeltek 5 hetes turné keretén belül az Amerikai Egyesült Államokban és Kanadában, Szörényi Levente-Bródy János: István, a király c. rockoperájával.

A Pesti Broadway Musical Stúdió növendékei 2018. novemberében Erdélyben vendégszerepeltek, Stephen Schwartz-John Michael Tebelak-Gebora György: Godspell című  darabjával, melyet Aradon és Nagyszebenben az Ars Hungarica Fesztivál keretén belül adtak elő  hatalmas sikerrel.

2019. október 23-án pedig az aradi Kamaraszínházban Tábori György-Kocsák Tibor-Miklós Tibor: Utazás című musicaljével arattak szintén fergeteges sikert.

Támogatóink :

MÁV Zrt. és vállalatcsoportjai