Referencia

Iskolánkban tanult többek között: Détár Enikő, Kiss Mari, Bíró Eszter, Kozma Orsolya, Koós Réka, Ullmann Mónika, Auth Csilla, Krassy Renáta , Nyári Szilvia , Nádasi Veronika, Csonka András, Rékasi Károly, Kállóy-Molnár Péter, Vikidál Gyula, Bereczki Zoltán, Nagy Sándor, Polyák Lilla, Ladinek Judit, Feke Pál, Lukács Anita, Gömöri András Máté, Pesák Ádám, Laki Péter, Cseh Dávid Péter, Szabó Dávid, Bálint Ádám, Brasch Bence, Vizi Dávid.

Vágó Bernadett és Vágó Zsuzsi 2005-ben végzett növendékünk karrierjét is az iskolánkban folyó magas színvonalú képzés alapozta meg, hiszen 2005-ben a hazánkba látogató Rudolf c. musical amerikai szerzo-producere választotta ki oket 300 jelentkező közül a darab női címszerepére, melynek bemutatója 2006. májusában volt a Budapesti Operettszínházban.Ezen kívül szinte nincsen olyan zenés színház az országban, melynek darabjaiban ne szerepelnének növendékeink, valamint többen külföldi társulatokban építettek karriert.

A Musical Stúdió 1996.-ban Magyarországon elsőként mutatta be a Fame (Hírnév, Siker) c. musicalt a Thália Színházban, majd játszotta nagy sikerrel több vidéki városban is.

2000.-ben a budapesti Vidám Színpadon a Godspell c. musicalt játszottuk 1 éven át teltházas előadásokkal.

2001.-ben és 2004.-ben az iskola növendékei nagy visszhangot kiváltó sikerrel szerepeltek 5 hetes turné keretén belül az Amerikai Egyesült Államokban és Kanadában, Szörényi Levente-Bródy János: István, a király c. rockoperájával.

A Pesti Broadway Musical Stúdió növendékei 2018. novemberében Erdélyben vendégszerepeltek, Stephen Schwartz-John Michael Tebelak-Gebora György: Godspell című  darabjával, melyet Aradon és Nagyszebenben az Ars Hungarica Fesztivál keretén belül adtak elő  hatalmas sikerrel.

2019. október 23-án pedig az aradi Kamaraszínházban Tábori György-Kocsák Tibor-Miklós Tibor: Utazás című musicaljével arattak szintén fergeteges sikert.

Támogatóink :

MÁV Zrt. és vállalatcsoportjai

MÁV Start Zrt

RailCargo Hungaria Zrt.

Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola Alapítvány

Területi Művelődési Intézmények Egyesülete

Vasutas Országos Közművelődési- és Szabadidő Egyesület

Vizsgaelőadáson az első évfolyamunk

2022 június 9-én, 15 órakor, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában tartották meg első éveseink komplex mestervizsgáját, ahol  tanulóink alapjeleneteket adtak elő  beszédre, majd énekre.Dénes Viktor rendező az előadás előtti bevezetőjében elmondta, hogy A két felvonásos vizsga alatt a növendékek egy-egy választott pop/tánc-dalt dolgoznak fel, mint drámai jelenetet, majd annak zenés változatát is bemutatják.  Tanári karunk és tanulóink hozzátartozói mellett.az előadást megtisztelte jelenlétével Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház  főigazgatója is.

Évzáró műsor a Kálmán Imre Teátrumban

2022 június 7-én, 15 órakor  került sor a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió harmadik évfolyamának vizsgaelőadására. A Kálmán Imre Teátrum csodálatos környezetében, először a Szeparécska gombocska című darabot adták elő vizsgázóink, melyről a rendező, Somogyi Szilárd bevezetőjében elmondta, hogy egy-egy adott témát megadva, a diákok kreativitását kihasználva öt novella született, melyekből a Zavaros Anna által írt mű került színpadra.

Vizsga a Raktárszínházban

A Voke Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió másodéves növendékeinek vizsgaelőadását láthatták az érdeklődők 2022 június 1-én, 15 órakor a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában. A Kékkovács Mara, Szendi Szilvi és Peller Károly által rendezett musical hőse Vernon, a befutott, sikeres slágerszerző, és Sonia, a kezdő dalszövegíró. Mindketten hivatásuk megszállottjai, első találkozásuktól kezdve remekül dolgoznak együtt. Magánéleti kapcsolatuk azonban korántsem ilyen harmonikus. Tanulóink remek alakításának köszönhetően a darab hatalmas sikert aratott a jelenlévő tanárok és hozzátartozók körében.

KMMN