Referencia

Iskolánkban tanult többek között: Détár Enikő, Kiss Mari, Bíró Eszter, Kozma Orsolya, Koós Réka, Ullmann Mónika, Auth Csilla, Krassy Renáta , Nyári Szilvia , Nádasi Veronika, Csonka András, Rékasi Károly, Kállóy-Molnár Péter, Vikidál Gyula, Bereczki Zoltán, Nagy Sándor, Polyák Lilla, Ladinek Judit, Feke Pál, Lukács Anita, Gömöri András Máté, Pesák Ádám, Laki Péter, Cseh Dávid Péter, Szabó Dávid, Bálint Ádám, Brasch Bence, Vizi Dávid.

Vágó Bernadett és Vágó Zsuzsi 2005-ben végzett növendékünk karrierjét is az iskolánkban folyó magas színvonalú képzés alapozta meg, hiszen 2005-ben a hazánkba látogató Rudolf c. musical amerikai szerzo-producere választotta ki oket 300 jelentkező közül a darab női címszerepére, melynek bemutatója 2006. májusában volt a Budapesti Operettszínházban.Ezen kívül szinte nincsen olyan zenés színház az országban, melynek darabjaiban ne szerepelnének növendékeink, valamint többen külföldi társulatokban építettek karriert.

A Musical Stúdió 1996.-ban Magyarországon elsőként mutatta be a Fame (Hírnév, Siker) c. musicalt a Thália Színházban, majd játszotta nagy sikerrel több vidéki városban is.

2000.-ben a budapesti Vidám Színpadon a Godspell c. musicalt játszottuk 1 éven át teltházas előadásokkal.

2001.-ben és 2004.-ben az iskola növendékei nagy visszhangot kiváltó sikerrel szerepeltek 5 hetes turné keretén belül az Amerikai Egyesült Államokban és Kanadában, Szörényi Levente-Bródy János: István, a király c. rockoperájával.

A Pesti Broadway Musical Stúdió növendékei 2018. novemberében Erdélyben vendégszerepeltek, Stephen Schwartz-John Michael Tebelak-Gebora György: Godspell című  darabjával, melyet Aradon és Nagyszebenben az Ars Hungarica Fesztivál keretén belül adtak elő  hatalmas sikerrel.

2019. október 23-án pedig az aradi Kamaraszínházban Tábori György-Kocsák Tibor-Miklós Tibor: Utazás című musicaljével arattak szintén fergeteges sikert.

Támogatóink :

MÁV Zrt. és vállalatcsoportjai

MÁV Start Zrt

RailCargo Hungaria Zrt.

Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola Alapítvány

Területi Művelődési Intézmények Egyesülete

Vasutas Országos Közművelődési- és Szabadidő Egyesület

Vizsgaelőadáson az első és másodéveseink

2022 május 19-én, 17 órakor, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában vizsgáztak első és másodéves tanulóink. A Kiss-Balbinát Judit rendezésében létrejött műsor első felében a II. évfolyam Salamon Király: Énekek éneke című vers és próza évzáró produkcióit láthatta a közönség. A második, 90 perces rész, az I. évfolyam A mozdulatlanságtól a dalig című színészmesterség vizsgáját foglalta magában.  Tanárai karunk és tanulóink hozzátartozói mellett.az előadást megtisztelte jelenlétével Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház  főigazgatója is.

Vizsga a Raktárszínházban

A Voke Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió harmadéves növendékeinek vizsgaelőadását láthatták az érdeklődők február 11-én, 16 órakor a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában. Somogyi Szilárd rendező az előadás előtti ismertetőjében elmondta, hogy némiképp rendhagyó vizsgára kerül sor, melyet megadott témákra, a tanulók kreativitására hagyatkozva, az általuk írt novellák legjobbjaiból és annak továbbfejlesztett változataiból állított össze. Ennek eredményeképpen az első felvonásban főképpen a musical játszotta a főszerepet a történetmesélésben, a második részt pedig a klasszikus operett dalok uralták, melyben diákjaink számot adtak kivételes színpadi és énektudásukról.

A Vasutas Zeneiskola növendékeinek országos sikere !

A Sztárban sztár leszek! idei évadának előválogatói, szeptember 4-én indultak a TV2-n. Sok százan próbálkoztak bekerülni a műsorba. Az élő show 12 énekessel indult, közülük négyen jutottak a döntőbe, köztük a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiójának egykori növendékei is. Nagy örömünkre az I. helyezést Csiszár István, a 3. helyezést Gábor Márkó növendékünk nyerte el. Csiszár István korán kitűnt tehetségével, így kapott főszerepet az István, a király, és a Godspell című produkcióinkban.Gábor Márkó folyamatosan turnézik jelenlegi növendékeinkkel, többek között az Utazás című musicallel. Mindkét növendékünk sikerére büszkék vagyunk!

KMMN