Rendezvények

2022 Június 9.  a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió I. évfolyam  évzáró vizsgaelőadása, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában.

2022 Június 7.  a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió III. évfolyam  évzáró vizsgaelőadása, a Budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátrumában.

2022 Június 1.  a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió II. évfolyam  évzáró vizsgaelőadása, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában.

2022 Május 19.  a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió II. évfolyam vers és próza évzáró vizsgája, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában. Salamon Király: Énekek éneke.

2022 Május 19.  a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió I. évfolyam színészmesterség vizsgája : A mozdulatlanságtól a dalig, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában

2022 Február 11.  a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának félévi vizsgája a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában

2022 Január 28.  a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának félévi vizsgája a Budapesti Operettszínház Csillártermében

2021 December 21.  a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiójának Karácsonyi műsora a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában.

2021 Október 23.  a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiója Tábori György - Miklós Tibor - Kocsák Tibor : Utazás című musicaljét adták elő az 56-os forradalom 65. évfordulóján, Tabon.

2021 Október 18.  A VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdiója, 2001. őszén, öt hetes amerikai-kanadai turné keretén belül vendégszerepelt, Szörényi Levente-Bródy János-Boldizsár Miklós: István, a király c. rockoperájával, hatalmas sikerrel.A turné húsz éves jubileuma alkalmából találkoztak az egykori szereplők, 2021.október18-án a Magyarok Házában.

2021 Október 14.  Fellépés a MÁV Zrt. és a Prolan Zrt.rendezvényén. a Puskás Stadion százötven fős férőhelyű VIP helyiségében  adott koncertet Détár Enikő színművésznő,  iskolánk egykori tanítványaival - Becz Bernadettel, Cseh Dávid Péterrel és Horváth Dániellel

2021 Október 8  Fellépés a KSZSZ ( A Közszolgálati Szakszervezetek Szövetsége ) 30 éves fennállásának ünnepségén. A VOKE Vasutas Zeneiskola egykori növendéke adott cselló koncertet.

2021 Június 6. 11 óra   Vizsgaelőadás a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában. Bernard Slade-Stan Daniels: Jövőre, veled, itt !

2021 Június 5. 14 óra   Vizsgaelőadás a Kálmán Imre Teátrumban. Eisemann Mihály-K.Halász Gyula-Kellér Dezső : Fiatalság, bolondság

2021 Május 24. 16.00 óra   A PBS növendékeinek vizsgaelőadása az Operettszínház Raktárszínházában: Görög drámák. Rendezte : Kiss-Balbinát Judit.

2021 Február 16. 11.30 óra   Vizsgaelőadás az Operettszínház Raktárszínházában. A Szerelem himnusza.

2021 Január 18. 12.30 óra   Vizsgaelőadás az Operettszínház Raktárszínházában. Tenessee Williams : A vágy villamosa

1   2

Vizsgaelőadáson az első évfolyamunk

2022 június 9-én, 15 órakor, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában tartották meg első éveseink komplex mestervizsgáját, ahol  tanulóink alapjeleneteket adtak elő  beszédre, majd énekre.Dénes Viktor rendező az előadás előtti bevezetőjében elmondta, hogy A két felvonásos vizsga alatt a növendékek egy-egy választott pop/tánc-dalt dolgoznak fel, mint drámai jelenetet, majd annak zenés változatát is bemutatják.  Tanári karunk és tanulóink hozzátartozói mellett.az előadást megtisztelte jelenlétével Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház  főigazgatója is.

Évzáró műsor a Kálmán Imre Teátrumban

2022 június 7-én, 15 órakor  került sor a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió harmadik évfolyamának vizsgaelőadására. A Kálmán Imre Teátrum csodálatos környezetében, először a Szeparécska gombocska című darabot adták elő vizsgázóink, melyről a rendező, Somogyi Szilárd bevezetőjében elmondta, hogy egy-egy adott témát megadva, a diákok kreativitását kihasználva öt novella született, melyekből a Zavaros Anna által írt mű került színpadra.

Vizsga a Raktárszínházban

A Voke Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió másodéves növendékeinek vizsgaelőadását láthatták az érdeklődők 2022 június 1-én, 15 órakor a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában. A Kékkovács Mara, Szendi Szilvi és Peller Károly által rendezett musical hőse Vernon, a befutott, sikeres slágerszerző, és Sonia, a kezdő dalszövegíró. Mindketten hivatásuk megszállottjai, első találkozásuktól kezdve remekül dolgoznak együtt. Magánéleti kapcsolatuk azonban korántsem ilyen harmonikus. Tanulóink remek alakításának köszönhetően a darab hatalmas sikert aratott a jelenlévő tanárok és hozzátartozók körében.

KMMN