ELISMERÉS A VASUTAS ZENEISKOLÁNAK

2024 március 18-án, Vasutas Szakszervezet elnöke, Meleg János találkozóra invitálta a Vasutas Zeneiskola vezetőségét, és egyben méltatta a Zeneiskola 75 éves évfordulója alkalmából az intézményben több évtizede folyó szakmai munkát. Egy jó hangulatú ebéd keretében látta vendégül az iskola vezetését , ahol az ünnepi alkalomból emlékplakettet adományozott az igazgatótanács elnökének, Pál Gábornak. Az elnök úr nagyrabecsülését fejezte ki a Vasutas Zeneiskola több mint 70 éve folytatott magas szintű képzése előtt, és köszönetet mondott a jelen lévő tanároknak és tantestületi tagoknak az intézményben elvégzett munkájukért, majd ezt követően jutalmakat adott át, és hasonló folytatást kívánt az elkövetkezendő esztendőkre.