Tanárok

Korrepetíció :

Tassonyi Zsolt

Somlai Valéria

Színpadi mozgás, tánc, balett :

Csonka Roland

Bakó Gábor

Beszédtechnika :

Fehérné Kovács Zsuzsanna

Színház és drámaelmélet :

Perényi Balázs

Engedély szám: E/2021/000135
Vizsgaelőadáson az első évfolyamunk

2022 június 9-én, 15 órakor, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában tartották meg első éveseink komplex mestervizsgáját, ahol  tanulóink alapjeleneteket adtak elő  beszédre, majd énekre.Dénes Viktor rendező az előadás előtti bevezetőjében elmondta, hogy A két felvonásos vizsga alatt a növendékek egy-egy választott pop/tánc-dalt dolgoznak fel, mint drámai jelenetet, majd annak zenés változatát is bemutatják.  Tanári karunk és tanulóink hozzátartozói mellett.az előadást megtisztelte jelenlétével Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház  főigazgatója is.

Évzáró műsor a Kálmán Imre Teátrumban

2022 június 7-én, 15 órakor  került sor a VOKE Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió harmadik évfolyamának vizsgaelőadására. A Kálmán Imre Teátrum csodálatos környezetében, először a Szeparécska gombocska című darabot adták elő vizsgázóink, melyről a rendező, Somogyi Szilárd bevezetőjében elmondta, hogy egy-egy adott témát megadva, a diákok kreativitását kihasználva öt novella született, melyekből a Zavaros Anna által írt mű került színpadra.

Vizsga a Raktárszínházban

A Voke Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió másodéves növendékeinek vizsgaelőadását láthatták az érdeklődők 2022 június 1-én, 15 órakor a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában. A Kékkovács Mara, Szendi Szilvi és Peller Károly által rendezett musical hőse Vernon, a befutott, sikeres slágerszerző, és Sonia, a kezdő dalszövegíró. Mindketten hivatásuk megszállottjai, első találkozásuktól kezdve remekül dolgoznak együtt. Magánéleti kapcsolatuk azonban korántsem ilyen harmonikus. Tanulóink remek alakításának köszönhetően a darab hatalmas sikert aratott a jelenlévő tanárok és hozzátartozók körében.

KMMN