Tanárok

Korrepetíció :

Tassonyi Zsolt

Somlai Valéria

Színpadi mozgás, tánc, balett :

Csonka Roland

Bakó Gábor

Beszédtechnika :

Fehérné Kovács Zsuzsanna

Színház és drámaelmélet :

Perényi Balázs

Engedély szám: E/2021/000135
FELNŐTTKÉPZÉSI NYILVÁNTARTÁSI SZÁM :
E - 001599 / 2017 / A001
E - 001599 / 2017 / A002

Vizsgaelőadáson az első és másodéveseink

2022 május 19-én, 17 órakor, a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában vizsgáztak első és másodéves tanulóink. A Kiss-Balbinát Judit rendezésében létrejött műsor első felében a II. évfolyam Salamon Király: Énekek éneke című vers és próza évzáró produkcióit láthatta a közönség. A második, 90 perces rész, az I. évfolyam A mozdulatlanságtól a dalig című színészmesterség vizsgáját foglalta magában.  Tanárai karunk és tanulóink hozzátartozói mellett.az előadást megtisztelte jelenlétével Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház  főigazgatója is.

Vizsga a Raktárszínházban

A Voke Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Stúdió harmadéves növendékeinek vizsgaelőadását láthatták az érdeklődők február 11-én, 16 órakor a Budapesti Operettszínház Raktárszínházában. Somogyi Szilárd rendező az előadás előtti ismertetőjében elmondta, hogy némiképp rendhagyó vizsgára kerül sor, melyet megadott témákra, a tanulók kreativitására hagyatkozva, az általuk írt novellák legjobbjaiból és annak továbbfejlesztett változataiból állított össze. Ennek eredményeképpen az első felvonásban főképpen a musical játszotta a főszerepet a történetmesélésben, a második részt pedig a klasszikus operett dalok uralták, melyben diákjaink számot adtak kivételes színpadi és énektudásukról.

A Vasutas Zeneiskola növendékeinek országos sikere !

A Sztárban sztár leszek! idei évadának előválogatói, szeptember 4-én indultak a TV2-n. Sok százan próbálkoztak bekerülni a műsorba. Az élő show 12 énekessel indult, közülük négyen jutottak a döntőbe, köztük a Vasutas Zeneiskola Pesti Broadway Musical Stúdiójának egykori növendékei is. Nagy örömünkre az I. helyezést Csiszár István, a 3. helyezést Gábor Márkó növendékünk nyerte el. Csiszár István korán kitűnt tehetségével, így kapott főszerepet az István, a király, és a Godspell című produkcióinkban.Gábor Márkó folyamatosan turnézik jelenlegi növendékeinkkel, többek között az Utazás című musicallel. Mindkét növendékünk sikerére büszkék vagyunk!

KMMN